if_photoif_put_inmenu
ТОВ ХАТА КРИТА
Зателефонуйте нам!
+38 (066) +38 (066) 757-83-61 Показати

Підпокрівельні плівки та мембрани

Приховати

У 1997 році чеська компанія JUTA as запропонувала вітчизняним будівельникам сучасну технологію підпокрівельної та фасадної гідро-, паро- та вітроізоляції. Супердифузійні мембрани Євробар`єр™, Вітробар`єр™ та плівки Антиконденсат™, Гідробар`єр™, Паробар`єр™ стали символом нової технології та високої якості. Сьогодні JUTA as є одним з найбільших виробників підпокрівельних плівок та супердифузійних мембран у Європі, на потужностях якого відбувається процес обробки сировини, створення волокон, тканин та виготовлення готової продукції. В асортименті JUTA as більше 17 продуктів за допомогою яких можна вирішувати індивідуальні завдання в кожному окремому проекті при будівництві скатних дахів та вентильованих фасадів. Продуктам довіряють понад 2 000 професіоналів будівельників в Україні, а також майстри покрівельники в ЄС, США, Росії, ПАР, Новій Зеландії. JUTA as приділяє особливу увагу надійності та довговічності своїх продуктів. регулярний лабораторний контроль на виробництві, європейська сертифікація та постійне тестування дозволяють контролювати кожну партію та досягати найкращих результатів якості готової продукції.

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

У плівок та мембран JUTA найкращий в Україні та підтверджений європейськими випробуваннями захист від протікання:


Міцність

Плівки та мембрани JUTA надміцні. При монтажі вони не тягнуться, не рвуться на місцях кріплення, не збираються у хвилі. Вони безпечні для будівельників і витримують значні вітрові та снігові навантаження.

Довговічність

Плівки та мембрани JUTA проходять регулярний заводський тест на старіння, який доводить, що навіть після 15-річного циклу експлуатації в даху вони зберігають свої головні властивості, водонепроникність та міцність на дуже високому рівні.

Енергозбереження

Мембрани виробництва JUTA завдяки унікальним властивостям захисту від вітру гарантовано захищатимуть теплоізоляцію в даху від вихолоджування. Теплоізоляція буде працювати на 100% проектної потужності та гарантовано зберігати тепло усередині Вашого будинку.

Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×