if_photoif_put_inmenu
ТОВ ХАТА КРИТА
Зателефонуйте нам!
+38 (066) +38 (066) 757-83-61 Показати

Фіброцементний сайдинг Кедрал Cedral Lap Smooth

Приховати

Гладкий фіброцементний сайдинг КЕДРАЛ - стильний і лаконічний дизайн фасаду Вашого будинку. Кедрал ідеально поєднується з усіма натуральними матеріалами – цеглою, природним каменем, металом та склом.

Кедрал клік – дошка з фіброцементу, неймовірно міцна, легко переносить мороз, спеку та головне різкі перепади температур, найруйнівніший фактор для будь-якого матеріалу.

Екологічно чистий матеріал. У складі Cedral чотири основні компоненти: цемент, пісок, паперова целюлоза та вода.

Фіброцементний сайдинг КЕДРАЛ застосовується для облицювання фасаду будинку, підшивки навісів покрівлі, обробки терас, альтанок, лазень. Дошка КЕДРАЛ просто і швидко кріпиться за допомогою саморізів на металеву або дерев`яну решетку, що несе. Тільки шуруповерт і шуруп – просто, швидко, не потрібні спеціальні навички!

Дошка CEDRAL (кедрал) – це стильний та лаконічний дизайн фасаду Вашого будинку. Цілком екологічно чистий матеріал.


Довжина дошки3600 ммШирина дошки186 ммТовщина дошки12 ммВага однієї дошки12,2 кгВага 1 м²18 кг/м²Корисна площа дошки при монтажі внахлест 30 мм-Корисна площа дошки при монтажі «стик в стик»0/6228 м2м² поздовжній/поперечний7500/5500 Н/мм²Розширення від вологи/температури0,03/0,212 мм/мКлас пожежонебезпекиК0Група горючостіГ1Морозостійкість150 циклівЗалишкова міцність

90%

Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×