if_photoif_put_inmenu
ТОВ ХАТА КРИТА
Зателефонуйте нам!
+38 (066) +38 (066) 757-83-61 Показати

Композитна черепиця Квінтайл QUEENTILE

Приховати

Мрієте про надійну та добротну покрівлю на віки? Бажаєте, щоб ваш будинок був гордістю та надбанням не тільки для вашої родини, але й для ваших дітей та онуків?

Тоді вибирайте композитну черепицю QUEENTILE!

QUEENTILE® - це сучасний багатошаровий матеріал, в основі якого є високоякісна сталь з покриттям «Алюмоцинк». З лицьового боку поверхня черепиці покривається гранулами натурального каменю, що надає їй чудового зовнішнього вигляду. Камінь утримується на поверхні металу завдяки спеціально розробленому сполучному матеріалу на основі акрилу, зверху камінь покривається прозорою акриловою глазур`ю, що надає матеріалу ще більшої міцності та надійності.

Виготовляється на інноваційній, автоматизованій європейській лінії.

Використовувана сировина закуповується тільки у провідних світових виробників (сталь «Алюмоцинк» – світових концернів, акрилове сполучне – європейське виробництво (формула запатентована та засекречена), базальтова крихта – Італія), при цьому ціна нижча, ніж у імпортних аналогів.

Черепиця QUEENTILE має всі необхідні сертифікати якості, а також проводить незалежні кліматичні випробування у всесвітньо відомого хімічного концерну BASF (Німеччина). Так компанія контролює якість продукції та в праві надавати юридичну гарантію на черепицю - 50 років!

Композитна черепиця QUEENTILE має складну багатошарову структуру, де кожен шар виконує свої функції:

Композитна черепиця QUEENTILE втілює в собі переваги бітумної, натуральної та металочерепиці, але, при цьому, виключає їх недоліки.

ПЕРЕВАГИ КОМПОЗИТНОЇ ЧЕРЕПИЦІ QUEENTILE


Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×